to_top

Záhradné lehátko lístie monstery a kvety

Doručenie do 7 - 10 dní Doručenie do: 25.05.2021

Štýlové záhradné lehátko. 

Rám lehátka je vyrobený z najkvalitnejšieho pieskovaného bukového dreva a je upravený vysoko kvalitnou nepremokavou tkaninou odolnou voči poveternostným podmienkam. Všetky spoje boli vyrobené pomocou bezpečných nitov.

Poťah je vyrobená z najkvalitnejšej polyesterovej tkaniny, ktorá sa vyznačuje neuveriteľnou trvanlivosťou. Tkanina veľmi dobre znáša nízke aj vysoké teploty. Je odolná proti poveternostným podmienkam, na slnku nevybledne a nezmokne.

Počas odpočinku si každý nájde vhodnú polohu, pretože lehátko je vybavené trojstupňovým nastavením operadla. Aby sme vám zaručili čo najvyššiu mieru používania, vybavili sme náš lehátko špeciálnym systémom lamiel, ktoré chránia pred neočakávaným skladaním.

Ideálne pre všetky druhy akcií, pláž na záhrade, relaxačné zóny, atď. K dispozícii lehátko v širokej škále farieb. Všetky naše výrobky sú vyrobené s najväčšou starostlivosťou o detaily, pri zachovaní najvyšších svetových štandardov.

Opláštenie je šité zo vzorovanej tkaniny, takže každá z nich je originálna a môže sa líšiť v usporiadaní vzoru. Nie je možné zvoliť presné umiestnenie vzoru.

Hmotnosť: cca 190 g/m2 (+/- 10 g)

viac
Farba: zelená
Materiál: 100% polyester
39,70 € s DPH

Popis produktu

Materiál: 100% polyester

Povrchová úprava: jednostranný polyuretán

Pranie: maximálna teplota prania 30 stupňov C - normálny proces

Čistenie: nepoužívať bielidlo

Žehlenie: žehlenie pri maximálnej teplote 150 ° C.

Rozmery: 58 x 120 cm

Opláštenie: nepremokavá látka OXFORD